Eesti meistrivõistlused 2020

Selle aasta metsavõistluste hooaeg algas eriolukorras. Üritused ja muud rahvakogunemised olid keelatud. Ka EMV 1. etapp jäi seetõttu ära ning alustasime võistlemist alles juunis.

Esimene kohtumine toimus Võisikul, Lubjaahjul, korraldajaks Saku FT klubi. Kuna vahepealsetel karantiinikuudel trenne ei toimunud ja päevad möödusid kodukontori ja ekooliga, olime kõik pisut liimist lahti.

Järgmine võistlus oli TT.177 klubi korraldada. Võistlupaika sai 12 tunniga üles 50 märki. Kuna maapinda kattis metsameeste mahajäetud oksarisu, pidime märginöörid kinnitama ca 100 aasaga kändude ja võsa külge. Rada sai huvitav ja päris keeruline. Juuli peaks olema ju ikka suvekuu. Kahepäevasel etapil meenutas ilm pigem sügist. Natuke päikest, natuke vihma ja palju tuult. Prognoositud laussadu siiski ei tulnud ning see oli positiivne!

Tartu FT klubi korraldatud öölaskmine ja 4. etapp toimus Vellaveres. Suvi oli ka lõpuks käes ja eelmistel kuudel kasutamata jäänud soojakraadid olid kõik korraga Elva kanti suunatud 🙂

5. etapp toimus Võisikul, Lubjaahjul taas Saku FT klubi eestvedamisel. Kaks päeva tuult ja ikka vihma ka. Sellistest pisiasjadest ei lasknud kogenud võistlejad ennast segada.

Tallinna FT klubile jäi teha viimane, otsustav 6. etapp Hagudis. Ilm septembri lõpus oli suvine. Päike säras, salakaval tuuleke hiilis puude vahel.

Hooaja lõpetamisel jagati medaleid, diplomeid ja karikaid nii talviste PPI48 võistluste kui ka FT Eesti meistrivõistluste tulemuste eest. PCP karika viis koju Virgo Lepik ja SPR karikas on Andres Mikfelt’i kindlates kätes.