EMV 3. etapp Lubjaahjul

Põltsamaa FT klubi korraldas 8.–9. juulil ENFTA lahtiste meistrivõistluste 3. etapi Lubjaahjul.
Hoolimata nukrast ja hallist ilmaprognoosist oli ilm võistluste toimumise ajal märksa etem ennustatust.
Osalejatel sõna otseses mõttes kohutavalt vedas, sest suurem vihmasadu toimus alati peale võistluspäeva.
Tuult ei seganud puhumast mitte miski 🙂 Võibolla ainult Ragnari optimism, mis lihtsalt lahustas tuule mõju tema laskudele esimesel võistluspäeval.
Nimelt sai Ragnar esmakordselt ENFTA lahtistel meistrivõistlustel tulemuseks 49 punkti! Eesti FT laskurite rekord ja fantastiline tulemus.


Väga mõnus ja soe oli peale laskmist kuuma teed ja õhtusööki manustada kõigi laskjate võistlusjärgses jutusuminas laskepaiga vastavas hoones.
Kaugeimad külaliselt olid sedakorda Leedust – härra ja proua Burvys. Linas Burvys lasi hoolimata oma vasaku käe närvivigastusest, mis tegi tema vedrupüssi vinnastamise protseduuri äärmiselt ebamugavaks. Regina pidi Helile alla vanduma rõõmsas heitluses alles teise võistluspäeva lõpus. Vaatamata peenele vihmale ja muutlikule tuulele sooritas Ave oma tulemuste comeback’i teisel päeval sooritades 37 tabamust, mis on ühtlasi tema parim päevaskoor sel hooajal. Raigo Rohtmets oli alles kolmandat korda võistlustel, kuid suutis teisel võistluspäeval koos härra Torimiga tulemuselt kolmanda skoori saavutada.

Kolmanda etapi lõpetas palju rõõmsaid nägusid ning Leedu traditsiooniline sakotis-kook ning loomulikult traditsiooniline kange tee meega, et kõigil soe sees püsiks ja väsimus meelest hajuks.
P.S. Peale võistlust sadanud paduvihm meelitas põõsastest ja puhmastest põua eest varjule pugenud kalad jälle tiiki 🙂 Kontrollpüük kinnitas eelnevat teooriat. Kala käis korraks kaldal ja siis läks uuesti vette oma kalaasju ajama 🙂