Kogu pere liikumispäev Jõulumäel

30. mail toimus Jõulumäe Tervisespordikeskuses traditsiooniline „Kogu pere liikumispäev 2021”. Algselt mai algusesse planeeritud üritus lükkus piirangute tõttu kuu lõppu. Oli lootus, et ilm on siis soojem ja suvisem 🙂

Meie olime kohal tund enne algust. Tegelikult oli vist Alar juba varavalges platsis ja tagus poste männimetsa ning pani märke puude külge. Ühisel jõul sai ENFTA laskmisala kiiresti valmis. Kuna olime Jõulumäe metsas kõige kaugemas asustatud punktis, siis oli hinges väike kahtlus, kas ikka inimesed nii kaugele jaksavad tulla. Liikumispäev algas kell 11. Umbes viis minutit hiljem oli kohal esimene huviline koos isaga või vastupidi 🙂  Sellest hetkest alates moodustusid uudistajatest järjekorrad iga juhendaja ümber. Neid muudkui tuli. Inimesi igas vanuses, koolieelikutest kuni soliidses eas laskmishuvilisteni. Päike paistis, püssid paukusid ja märgid kukkusid. Ainult külm tuul segas kevadpäeva nautimist. Mõned inimesed tulid tagasi teist ja kolmandat korda. Täpselt polnud võimalik inimeste arvu kindlaks teha, aga umbes viiskümmend külastajat meie platsil püssi palge pani.

Lisaks esmasele laskmiskogemusele sai iga huviline ka koju kaasa Field Targeti laskmist ja ENFTA tegevust tutvustava infolehe.

Loodetavasti näeme kedagi neist tulevikus ka meie võistlustel.