Pärnu PPI 24+24

Suure osalejate arvuga  uue hooaja avavõistlus sellel aastal just ei hiilanud – viimati oli Pärnus 10 võistlejat aastal 2019 … aga tehtud see sai. Lohutuseks olgu öeldud, et läbi ajaloo on olnud vähim osalejate arv 7! Võistlustulle läks vedrukate klassis  5 ja PCP klassis 5 osalejat – suurepärne tõenäosus tulla esimese kolme hulka 🙂 Peab ütlema, et kaardipakk löödi seekord segi ja üllatusi tuli mõlema võistlusklassi osas.

Seekordse PPI (püsti/põlvelt/istudes) formaat oli  muudetud. Esimeses voorus lasime metallmärki ja teises voorus pabermärki! Pabermärk, mis vääratusi ei andesta, saigi favoriitidele seekord komistuskiviks. Esikolmik sai uue kujundusega ja metallraamis diplomid. Diplomite kujundus sümboliseerib väga hästi Pärnu tiiru – kõige külmem sisetiir Eestis 🙂 Auhinnatseremoonia alguses loosis Pärnu klubi kaks eriauhinda kõigi osalejate vahel – universaalne multitööriist, mida saab edukalt kasutada oma lasketulemuste parandamiseks ja võistlurelva remontimiseks. Mida see endast siis kujutas …? Seda peate küsima juba järgmisel võistlusel eriauhinna võitjate käest, kelleks olid Lauri ja Urmas.

Jääme ootama põnevusega järgmist võistlust 25. novembril 2023. Tacticali klubi tahab seal kasutada uudseid biathloni sihtmärke, mida nad Pärnus meile ka demonstreerisid ja mis said suure heakskiidu osaliseks.

Külmas tiirus tegid pilte Urmas ja Tiit. Neid saab vaadata siit.

Kohtumiseni Peetri tiirus 25.11.2023

Alar Torim

Pärnu FTK